Jesteś tutaj: Produkty / Poduszki ortopedyczne / Poduszka ortopedyczna Sissel Soft

Poduszka ortopedyczna Sissel Soft

Poduszka Sissel Soft posiada najlepiej znany, a zarazem najdokładniej opracowany kształt. Doskonały profil sprawia, że poduszka idealnie podtrzymuje odcinek szyjny i głowę z zachowaniem naturalnej krzywizny kręgosłupa, wpływając na jakość snu. Takie neutralne położenie kręgosłupa powoduje usunięcie nacisku między kręgami oraz rozluźnienie mięśni. Poduszka jest wykonana z pianki visco-elastic (Memory Foam) o niespotykanej delikatności.

Sissel Soft dzięki doskonałemu profilowi oraz piance visco-elastic (Memory Foam) stanowi idealny model wśród poduszek ortopedycznych firmy Sissel. Poduszka ta nadaje się doskonale zarówno dla osób, które doceniają walory poduszek ortopedycznych, jak i początkujących użytkowników. Świetnie nadaje się dla osób pragnących wypoczynku podczas snu w najwyższej jakości oraz dla osób z dolegliwościami kręgosłupa.

Rozmiar M dla osób o węższych ramionach i śpiących na miękkim materacu. Szerokość 47 cm, długość 33 cm, wysokość 11 cm Rozmiar L dla osób o przeciętnych oraz nieco szerszych ramionach lub śpiących na twardszym materacu. Szerokość 47 cm, długość 33 cm, wysokość 14 cm

Poduszkę wykonano z pianki visco-elastic (Memory Foam) niezawierającej szkodliwych fluoro-węglowodorów, obszytej dzianiną bawełnianą. Pianka visco-elastic zapewnia delikatne, a zarazem stabilne podparcie szyi oraz głowy. Jest znacznie delikatniejsza niż tradycyjna pianka. Specjalnie dobrany stopień twardości odpowiada najbardziej wymagającym klientom, którym zależy zarówno na zdrowym śnie jak i na komforcie spania. Pianka, z której wykonana jest poduszka dodatkowo staje się milsza i jeszcze bardziej miękka po zetknięciu z powierzchnią ciała, ponieważ reaguje na jego temperaturę. Poduszka posiada w komplecie wysokiej jakości, welurową poszewkę z zamkiem. Poduszki Sissel są produkowane w Szwecji i posiadają 5 lat gwaracji.