Jesteś tutaj: CZĘŚCI CIAŁA / Brzuch

Brzuch

Służy do utrzymania żeber w ustalonej pozycji po: pęknięciach stłuczeniach operacjach klatki piersiowej.

Służy do utrzymania żeber w ustalonej pozycji po: pęknięciach stłuczeniach operacjach klatki piersiowej.

Rozmiar: uniwersalny

Odciąża kręgosłup oraz biodra pomaga utrzymać właściwą postawę podczas stania lub poruszania się dzięki wyłożeniu pasa cienką warstwą pianki dostosowuje się on do kształtu brzucha nie uciskając go i zapewniając pełny komfort.

Rozmiar: uniwersalny

Służy do podtrzymywania brzucha w okresie ciąży oraz bezpośrednio po ciąży odciąża kręgosłup i biodra łagodzi bóle zapewnia uczucie komfortu

Służy do wzmocnienia mięśni brzucha oraz podtrzymania narządów wewnętrznych zapięcie na rzepy daje szeroką możliwość regulacji Zalecany w przypadku: przepukliny brzusznej, osłabienia mięśni brzucha, po porodzie, po przebytych operacjach jamy brzusznej

Służy do wzmocnienia mięśni w dolnej części tułowia oraz podtrzymania narządów wewnętrznych. Zalecany w przypadku: przepukliny brzusznej osłabienia mięśni brzucha po porodzie po przebytych operacjach jamy brzusznej. Dzięki formie gorsetu daje wizualny efekt wyszczuplający.

Cienki, elastyczny i przewiewny materiał zapewnia skuteczną ochronę jamy brzusznej lub klatki piersiowej i odprowadzanie potu. Wyjmowane fiszbiny ochronne. Nadaje się do sterylizacji w autoklawie.

Wskazania do zastosowania: Przejściowe osłabienie ściany brzusznej Długotrwałe podtrzymywanie brzuszne (pacjentów z urazami neurologicznymi)

Pas przepuklinowy pachwinowy posiada pelotę o dużym profilu zalecany w przypadku przepukliny pachwinowej występuje w wersji lewej lub prawej.

Pas przepuklinowy obustronny posiada 2 peloty o dużym profilu zalecany w przypadku przepukliny pachwinowe.

Pas zaprojektowany wyłącznie w celu redukcji odprowadzanej przepukliny pępkowej. Pas wykończony frotte od strony przylegającej do ciała, zapinany na taśmę velcro, posiada uciskową pelotę zaczepianą na rzep. Wysokość pasa w najszerszym miejscu ( poduszka uciskowa) wynosi 10,5 cm a w najwęższym: 5cm. 

Działanie: bardzo dobry nacisk na okolicy pępkowej. Zastosowanie: redukcja przepukliny pępkowej. Kolor: beżowy.