Jesteś tutaj: REHABILITACJA, RUCH / Masaże

Rehabilitacja i inne

Wygodny przyrząd do masażu - rozluźni mięśnie i pobudzi krążenie SISSEL SPIKY TWIN ROLLER towygodny i łatwy w użyciu przyrząd do masażu ciała. Składa się z dwóch piłeczek z wypustkami (o średnicy ok. 10 cm) umieszczonych na jednej osi. Łagodzi napięcia mięśni. Doskonały do masażu mięśni długich wzdłuż kręgosłupa. Wspomaga krążenie krwi i limfy oraz metabolizm komórek. Stosowany również do masażu stóp i refleksologii. Pomaga w zwalczaniu cellulitu. Nie zawiera ftalanów. Trwały i wytrzymały.

Mata do akupresury SISSEL ACUPRESSUR MAT to prawdziwa ulga dla bolących, napiętych mięśni i pomoc w wielu dolegliwościach. Jej działanie polega na pobudzaniu organizmu do produkowania endorfin, które redukują ból i skutecznie relaksują. Oprócz tego mata pobudza krążenie i wywiera punktowy nacisk na mięśnie, doprowadzając do ich rozluźnienia.  

Skutecznie redukuje ból i napięcie mięśni szyi, ramion i pleców. Wspomaga krążenie krwi, powoduje wydzielanie endorfin i przypływ energii. Wszechstronne zastosowanie – redukuje ból i stres, przynosi ulgę obolałym mięśniom, pomaga w przypadku występowania problemów ze snem. Możliwość dokonywania indywidualnych ustawień i łatwego łączenia mat ze sobą.

Wymiary: 40 x 60 cm 2 sztuki w zestawie. Wysokość kolców: 1,5 cm Wykonana z higienicznego i łatwego do utrzymania w czystości (mycia i dezynfekcji) elastycznego tworzywa.

Jeżyk to mata do masażu stóp, pleców i całego ciała. Przeciwdziała płaskostopiu, zwalcza ból oraz rozluźnia mięśnie po wysiłku fizycznym.

Odpowiednio kształtuje stopy u dzieci. Zapobiega deformacjom stóp. Zapobiega i przeciwdziała płaskostopiu. Stymuluje i wzmacnia mięśnie krótkie stopy. Poprawia krążenie krwi we wszystkich narządach, w tym eliminuje problem zimnych stóp. Niweluje ból zmęczonych stóp, pleców, szyi oraz ramion. Może być wykorzystywany na zasadach akupresury. Stymuluje punkty reflektoryczne na stopach. Uaktywnia siły witalne organizmu. Zwiększa poziom wydzielanych endorfin oraz oksytocyny, które wpływają na poprawę samopoczucia. Działa relaksacyjnie – możliwość używania w kąpieli. Reguluje zaburzenia przemiany materii. Przyspiesza procesy wchłaniania i wydalania. Zwalcza choroby zwyrodnieniowe. Zapobiega pojawianiu się cellulitu i pomaga zwalczyć już istniejący.

MINI Jeżyk używany jest do masażu punktów reflektorycznych (motorycznych) na stopie wzmacniając mięsnie stóp oraz uaktywniając siły witalne organizmu i poprawiając krążenie krwi we wszystkich narządach.

Wymiary - 33 / 30 cm.

Działanie Stymulacja mięśni krótkich stopy pomaga zwalczyć ból zmęczonych stóp, a szczególnie u dzieci zapobiega płaskostopiu. Ten specyficzny masaż stóp wykonywany dzięki spacerowaniu po "Jeżyku" korzystnie reguluje zaburzenia przemiany materii (przyspiesza procesy wchłaniania i wydalania), bóle głowy, krzyża, krążenie krwi (nadciśnienie), zimne stopy, choroby zwyrodnieniowe, a nawet spadek masy ciała, co wykazały nowe badania. Zaleca się, aby jednorazowo ćwiczenia wynosiły 5-7 minut. Wskazania Masaż punktowy polecany jest szczególnie osobom prowadzącym siedzący tryb życia i powinien znaleźć stałe miejsce przy biurkach pracowników umysłowych i internatów. Zalecane jest trzymanie Jeżyka pod biurkiem, by móc w dowolnym czasie masować zmęczone stopy. Przeprowadzenie masażu możliwe jest podczas porannej toalety ( mycia, golenia) w środowisku wodnym np. wannie, pod prysznicem, chodząc w wodzie po kostki. Polecany szczególnie dzieciom i osobom starszym.

Niewielki przyrząd w kształcie podwójnej piłeczki, służący do samodzielnego wykonywania masażu głebokiego, skutecznie zmkniejszającego napięcie mięśni i powięzi. Idealne uzupełnienie treningów, fizjoterapii, osteopatii i innych klasycznych form terapii.

Niewielki przyrząd w kształcie podwójnej piłeczki, służący do samodzielnego wykonywania masażu głebokiego, skutecznie zmkniejszającego napięcie mięśni i powięzi. Idealne uzupełnienie treningów, fizjoterapii, osteopatii i innych klasycznych form terapii.

Piłeczka o niewielkich rozmiarach i dużej twardości, dzięki której samodzielnie można wykonać profesjonalny punktowy masaż, który skutkuje rozluźnieniem mięśni oraz powięzi.

Zastosowanie: głęboki masaż ramion, nóg, pleców o charakterze punktowym. Wymiary: 12 lub 8cm